Našim poslaním je poskytovanie a zlepšovanie kvality života zákazníkov prostredníctvom predaja kvalitných výrobkov renomovaných značiek a ich priamej realizácie.

Showroom KANAPY interiér v Trnave

KANAPY interiér o nás

MONTÁŽNE PRÁCE

NAŠI ODBORNÍ PRACOVNÍCI SÚ VÁM K DISPOZÍCII PRE DOVOZ, MONTÁŽE A INŠTALÁCIU VŠETKYCH NAŠICH PRODUKTOV. ZABEZPEČÍME KOMPLETNÉ MONTÁŽE:

podláh (drevené, laminátové, masívne, PVC, vinyl, kaučuk), terasových dosiek, schodiskových stupňov, kobercov, kobercových soklov (v ponuke tiež rezanie a obšívanie kobercov), dverí, zárubní, kovaní, kuchyňských liniek, šatníkov, vstavaných skríň, garníž a závesných systémov, tieniacej techniky a tapiet

KANAPY interiér o nás

PORADENSTVO A POHODLNÉ NAKUPOVANIE

SHOWROOM V TRNAVE

Náš personál je pripravený poradiť Vám s výberom, či vhodných podlahových materiálov alebo všetkých ďalších produktov z nášho širokého sortimentu.

V našej predajni načerpáte nielen inšpiráciu, ale radi Vám tiež poradíme ako vytvoriť tú pravú atmosféru vo Vašom dome, byte, či kancelárii. Poradíme Vám, aké sú najnovšie trendy, prípadne aké doplnky pridajú čaro Vašej domácnosti.

KANAPY interiér o nás

ŠITIE ZÁCLON, ZÁVESOV A DEKORÁCIÍ

KLADIEME DÔRAZ NA FUNKČNOSŤ A SÚČASNÝ TREND. OKREM ŠITIA ZÁCLON, ZÁVESOV, MONTÁŽE GARNÍŽ PONÚKAME AJ MNOŽSTVO TEXTILNÝCH DEKORÁCIÍ A INTERIEROVÝCH DOPLNKOV.

Zameranie a návrh textilných dekorácií priamo u Vás, šitie záclon a závesov, roletových systémov, japonských stien, vankúšov, prehozov, obrusov a dekorácií, profesionálne zavesenie dekorácií v priestoroch realizácie.

ČO BY STE O NÁS EŠTE MALI VEDIEŤ

Na interiér sa pozeráme ako na jeden celok. Dokážeme Vám pomôcť s výberom ako aj s následnou realizáciou. Naše dlhoročné skúsenosti a naše realizácie budú zárukou vašej spokojnosti.

Podľa Vašich potrieb vytvoríme koncept celkového zariadenia interiéru, ktorý spája atraktívny dizajn, tú najvyššiu kvalitu materiálov a Vaše vlastné predstavy. Naša šikovná architektka privedie k životu od prvotného nákresu a 3D vizualizácie až po finálnu realizáciu projektu z dielne profesionálneho tímu.

Začneme od podláh, vchodových a interiérových dverí, kobercov, závesov, záclon až po vhodný výber a usporiadanie nábytku a jednotlivých dekorácií v priestore. Tým Váš interiér nadobudne úplne nový a doposiaľ nepoznaný rozmer.

Štýl, komfort, kvalita, obrovský výber značkových materiálov a produktov. Všetko to na Vás čaká v interiérovom štúdiu, teraz už aj online. Ponúkame Vám možnosti ako Vaše nápady premeniť na realitu.

Máte otázku?

Neváhajte nás kontaktovať

Interiérové štúdio KANAPY interiér

``Majte unikátny a štýlový domov``