TAPETY

Tapety sú v súčasnosti trendom povrchovej úpravy stien v interiéroch. Svojou rôznorodosťou dotvárajú vzhľad miestnosti. V závislosti od materiálu, vzoru, farby a dizajnu menia dojem z miestnosti. Ponúkame Vám tapety z rôznych materiálov – vinylové tapety, tkané textilné tapety, netkané textilné tapety – vlies. Tapety, ktoré si môžete u nás vybrať z veľkého množstva katalógov sú určené do obytných budov, ale v ponuke máme tiež tapety, ktoré sa svojimi špecifickými vlastnosťami hodia do hotelov, či administratívnych budov.

Vinylové tapety – sú charakterizované svojou vysokou úžitkovou hodnotou, vďaka svojej ľahkej údržbe sú predurčené do namáhaných priestorov, akými sú napríklad hotely a administratívne priestory.

Textilné tapety – sú určené predovšetkým do privátnych alebo spoločenských priestorov náročných na interiérový dizajn. V ponuke máme tapety z tkaného textilu ako aj netkaného textilu z luxusných materiálov ako je hodváb, ľan, taft, zamat, alebo exotický sisal a bambus. Zlepšujú akustiku v priestore.

Vliesové tapety – sú vyrobené z netkaných textílií vlákien buničiny, polyesteru a viskózy. Sú veľmi príjemné na dotyk a na pohľad, prepúšťajú paru a rôznou povrchovou úpravou je možné vytvoriť rôznorodý vzor.

Dodávame kompletný servis od zmerania, poradenstva pri výbere tapiet, výpočtu spotreby až po nalepenie.

Katalógy u nás ponúkaných značiek:

Marburg wallcoverings